Estetická dermatologie

Omlazení obličeje klasická mezoterapie

Pokud se na obličeji, krku nebo dekoltu začínají objevovat první jemné linky, nerovnosti a menší vrásky a stav ještě nedozrál k zásadnější korekci botulotoxinem nebo vysoce koncentrovanými výplněmi nebo skinboostery na bázi kyseliny hyaluronové, doporučujeme pokožku ošetřit mezoterapií. Pro dosažení viditelného efektu doporučujeme ošetření absolvovat minimálně 1x měsíčně, v celkovém počtu 3-5 ošetření.

Mezoterapie je aplikace léčebných látek, omlazujících sér a bělících látek do střední vrstvy kůže (mezodermis). V RVmedCentru doporučujeme přístrojovou aplikaci (Vital Injector System VIS), která jako jediná zaručí rovnoměrné rozprostření aktivní látky do mezodermis. Na přání klienta provádíme také klasickou aplikaci speciální tenkou jehlou, mezopistolí nebo dermarollerem (dermaválečkem). Po aplikaci je pokožka revitalizovaná, hydratovaná, dochází k redukci jemných vrásek a jizviček po akné. Výsledný efekt nezávisí jenom od působení účinné látky vpravené do mezodermis, ale je dosažen také mechanickým narušením pokožky s novotvořením kolagenu a elastinu.

Mezoterapii používáme k šetrnému projasnění a omlazení pokožky, redukci pigmentu, vyhlazení jemných vrásek, jizviček a nerovností obličeje, krku a dekoltu.

Zákrok provádíme na odlíčené, čisté a suché pokožce. Tenkou jehlou nebo mezopistolí aplikujeme aktivní látky přímo do mezodermis. Postupně ošetřujeme jednotlivé části pokožky. Alternativou, ale méně účinnou, je aplikace látky pomocí dermarolleru (dermaválečku), kterým pod malým tlakem přejíždíme po kůži dané lokality, vždy na sobě kolmých směrech. Do kůže vpravujeme omlazující sérum nebo jiný léčebný roztok. Po ošetření je vhodné nanést na pokožku hydratační krém. Ošetření je minimálně bolestivé. Regenerace po zákroku je velmi rychlá.

Rejuvenace kmenovými buňkami

Terapie kmenovými buňkami je nejnovějším trendem estetické medicíny. Využívá se zejména k omlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také je velmi účinná v podpoře růstu vlasů. Na naší klinice aplikujeme Vital Injector Systémem VIS nebo klasickou mezoterapií přípravek DERMAHEAL Stem Crum SR určený k rejuvenaci pokožky.

Jedná se o jediný přípravek na trhu, který obsahuje výtažky z kmenových buněk z adipocytní tkáně. Výtažky z kmenových buněk s růstovými faktory jednak zvyšují počet stávajících kožních buněk, ale zejména podporují tvorbu nových kožních buněk, viditelně tak pleť omlazují, zvyšují její pružnost a vyhlazují vrásky. Pokožka je tak po aplikaci celkové kúry viditelně mladší, maximálně hydratovaná a zregenerovaná.

Jako jediný přípravek na trhu obsahuje Stem Crum SR (Skin Rejuvenation) výtažek z kmenových buněk z humánního adipocytu, nikoliv bezvýznamné výtažky z různých rostlin.

Ošetření je vhodné pro pacienty nad 30 let věku, v celkovém počtu 5 aplikací, s odstupem 3-4 týdnů mezi aplikacemi.

Rejuvenace mezoterapeutickým koktejlem

Na naší klinice aplikujeme Vital Injector Systémem VIS nebo klasickou mezoterapií přípravek DERMAHEAL HSR určený k rejuvenaci pokožky.

Námi používaný mezoterapeutický koktejl dodá Vaší pokožce 58 aktivních látek včetně kyseliny hyaluronové. Po aplikaci je pokožka revitalizovaná, hydratovaná, dochází k redukci jemných vrásek a jizviček po akné.

Ošetření je vhodné pro pacienty od 30 let věku. Pro dosažení viditelného efektu doporučujeme ošetření absolvovat minimálně 1x měsíčně, v celkovém počtu 3-5 ošetření.

Odstranění pigmentací mezoterapií

Častým projevem stárnutí pokožky a její expozice slunečnímu záření, zejména na obličeji, krku a dekoltu, je vznik pigmentových skvrn, pih a dalších projevů působení melaninu. Dochází také většinou i k rozvoji tzv. stařeckých skvrn. Dochází ke ztrátě jednotného tónu pleti. Pokud jsou tyto nepříznivé změny zachyceny v počátečních stádiích, můžeme tyto problémy vyřešit aplikací bělícího koktejlu Dermaheal SB klasickou mezoterapií nebo pomocí Vital Injector Systému VIS.