Vážení klienti, produkty nabízené na naší klinice a celý sortiment německé kosmetiky BABOR a dalších značek zakoupíte i s bonusy na našem e-shopu www.krasajsity.cz. Těšíme se na vás!

Estetická dermatologie

Omlazení obličeje VITAL INJECTOR SYSTEM – Hydrolifting

Pokud se na obličeji, krku nebo dekoltu začínají objevovat první jemné linky, nerovnosti a menší vrásky a stav ještě nedozrál k zásadnější korekci botulotoxinem nebo vysoce koncentrovanými výplněmi nebo skinboostery na bázi čisté zesíťované kyseliny hyaluronové, doporučujeme pokožku ošetřit tzv. mezoterapií s aplikací nezasíťované kyseliny hyaluronové a vyživujících, reneračních a léčebných látek. Pro dosažení viditelného efektu doporučujeme ošetření absolvovat minimálně 1x za půl roku.

Mezoterapie je aplikace léčebných látek, omlazujících sér a bělících látek do střední vrstvy kůže (mezodermis). V RVmedCentru doporučujeme přístrojovou aplikaci (Vital Injector System VIS), která jako jediná zaručí rovnoměrné rozprostření aktivní látky do mezodermis. Na přání klienta provádíme také aplikaci speciální tenkou jehlou, viz. klasická mezoterapie. Po aplikaci je pokožka revitalizovaná, hydratovaná, dochází k redukci jemných vrásek a jizviček. Výsledný efekt nezávisí jenom od působení účinné látky vpravené do mezodermis, ale je dosažen také mechanickým narušením pokožky s novotvořením kolagenu a elastinu.

Mezoterapii používáme k šetrnému projasnění a omlazení pokožky, redukci pigmentu, vyhlazení jemných vrásek, jizviček a nerovností obličeje, krku a dekoltu.

Zákrok provádíme na odlíčené, čisté a suché pokožce. Postupně ošetřujeme jednotlivé části pokožky Vital Injector Systémem VIS. Jako jediný systém na trhu využívá vakuum, kdy aplikační hlavice přístroje nasaje vybranou oblast pokožky, do které je následně prostřednictvím 5 mikrojehel aplikován materiál v přesně určeném množství, do přesně definované hloubky kůže. Pokožka je tak ošetřena několika sty mikrovpichy s naprosto rovnoměrným rozprostřením účinné látky. Jedinečnost přístroje spočívá také v tom, že vakuum oddálí vrchní část pokožky od cévního zásobení, čímž se omezuje na minimum možnost napíchnutí cévek, vznik modřinek a zvyšuje se tak bezpečnost ošetření. Použití vakua působí také částečně anesteticky.

Po ošetření je vhodné nanést na pokožku regenerační a antiedematózní krém. Ošetření je minimálně bolestivé. Regenerace po zákroku je velmi rychlá. 

Rejuvenace, revitalizace, omlazení pokožky mezoterapií NOVINKA!

Zavedli jsme zcela nový koncept revitalizačního ošetření pokožky pomocí nezasíťované 15% kyseliny hyaluronové a rejuvenačního komplexu. Zcela nový přípravek REVOFIL Aquashine navíc aplikujeme Vital Injector Systémem VIS, který zaručuje rovnoměrnou distribuci aktivních látek do pokožky.

Námi používaný přípravek dodá Vaší pokožce jedinečný komplex 50 aktivních látek, včetně nezasíťované 15% kyseliny hyaluronové. Po aplikaci je pokožka revitalizovaná, hydratovaná, dochází k redukci jemných vrásek a jizviček po akné.

Ošetření obličeje, krku nebo dekoltu je vhodné pro pacienty od 25 let věku.

Pro dosažení optimálního výsledku doporučujeme absolvovat 2 ošetření s půlročním časovým odstupem. Efekt ošetření je dlouhodobý. Velkou výhodou je možnost celoroční aplikace.

Odstranění pigmentací mezoterapií NOVINKA!

Častým projevem stárnutí pokožky a její expozice slunečnímu záření, zejména na obličeji, krku a dekoltu, je vznik pigmentových skvrn, pih a dalších projevů způsobených melaninem. Dochází také k rozvoji tzv. stařeckých skvrn a pleť ztrácí jednotný tón. Pokud jsou tyto nepříznivé změny zachyceny v počátečních stádiích, můžeme tyto problémy vyřešit aplikací bělícího koktejlu REVOFIL Aquashine BR za pomoci Vital Injector Systému VIS. Přípravek obsahuje i nezasíťovanou 15% kyselinu hyaluronovou, a proto nejenom redukuje pigmentové skvrny, ale rovněž pokožku i rejuvenuje, tedy výrazně omlazuje.

Ošetření obličeje, krku nebo dekoltu je vhodné pro pacienty od 25 let věku.

Pro dosažení optimálního výsledku doporučujeme absolvovat 2 ošetření s půlročním časovým odstupem. Efekt ošetření je dlouhodobý. Velkou výhodou je možnost celoroční aplikace.

Rejuvenace kmenovými buňkami

Terapie kmenovými buňkami je nejnovějším trendem estetické medicíny. Využívá se zejména k omlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také je velmi účinná v podpoře růstu vlasů. Na naší klinice aplikujeme Vital Injector Systémem VIS nebo klasickou mezoterapií přípravek DERMAHEAL Stem Crum SR určený k rejuvenaci pokožky.

Jedná se o jediný přípravek na trhu, který obsahuje výtažky z kmenových buněk z adipocytní tkáně. Výtažky z kmenových buněk s růstovými faktory jednak zvyšují počet stávajících kožních buněk, ale zejména podporují tvorbu nových kožních buněk, viditelně tak pleť omlazují, zvyšují její pružnost a vyhlazují vrásky. Pokožka je tak po aplikaci celkové kúry viditelně mladší, maximálně hydratovaná a zregenerovaná.

Jako jediný přípravek na trhu obsahuje Stem Crum SR (Skin Rejuvenation) výtažek z kmenových buněk z humánního adipocytu, nikoliv bezvýznamné výtažky z různých rostlin.

Ošetření je vhodné pro pacienty nad 30 let věku, v celkovém počtu 5 aplikací, s odstupem 3-4 týdnů mezi aplikacemi.