UPOZORNĚNÍ: VYHLÁŠENÁ NAŘÍZENÍ VLÁDY NEOMEZUJÍ NÁVŠTĚVU NAŠEHO ZDRAVOTNICKÉHO ZAŘÍZENÍ. Testy na COVID ve zdravotnických zařízeních nejsou vyžadovány. KLINIKA JE V PLNÉM PROVOZU. TĚŠÍME SE NA VÁS!

Formování postavy

Formování postavy přístrojem CMSlim Contour Master

CMSlim Contour Master je novou generací FDA certifikované technologie neinvazivního řešení formování těla.

CMSlim Contour Master využívá HI-EMT technologii (High-Intensity Electromagnetic Muscle Training) zaměřenou na zvýšení rozvoje svalů a snížení lokalizovaných tukových zásob v oblasti břicha, hýždí, stehen, lýtek a bicepsů. Díky schopnostem výše zmíněné hight-tech technologie se tento zdravotnický přístroj stal doslova hitem ve tvarování a zpevnění těla a formování postavy.

"BURN FAT AND BUILT MUSCLE" s naší horkou novinkou!

VIDEO: CMSlim Contour Master - jak přístroj pracuje

 

Velmi rychlé, pouhé mikrosekundy dlouhé elektromagnetické pulsy indukují supramaximální svalové kontrakce a během půlhodinové aplikace jich vaše tělo provede více než 36.000, což se dá přirovnat ke stejnému množství leh-sedů nebo kliků. To vše během půlhodinové, bezbolestné a komfortní aplikace.

foto před a po

Proč právě k nám?

  • první a jediný přístroj CMSlim na Moravě
  • nejlepší ceny za ošetření (viz. ceník akční nabídka "dopoledne")
  • certifikovaný, výkonný zdravotnický přístroj
  • plán terapie stanovený lékařem
  • klinika s dlouholetou historií

VIDEO: CMSlim Contour Master - naše první zkušenosti

CMSlim aplikace trvá 30 minut, přístroj disponuje množstvím ošetřovacích (formovacích) protokolů, jak pro muže, tak ženy, z kterých vám ten nejvhodnější vybereme. Protokoly zahrnují formování partií břicha, hýždí, stehen, lýtek, paží. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje 4 až 6 intenzivních 30 minutových aplikací s frekvencí 2 až 3krát týdně.

Účinky jsou patrné od prvního sezení, výsledky jsou kumulativní a zlepšení síly a kontur se projeví v průběhu aplikací. Standardně dochání ke zvýšení svalové hmoty o 18% až 21% a snížení lokalizovaného tuku o 21%.

Jedna aplikace CMSlim Contour Master se vyrovná 30.000 sklapovaček nebo dřepů, a to vše za pouhých 30 minut!

Ošetření je ve světě velmi žádané a populární na zpevnění povolených břišních svalů po porodech.

VIDEO: CMSlim Contour Master - pokud chcete být krásná....?