Laserové centrum

Laserový frakční resurfacing SMAXEL Fract. CO2

Ošetření je horkou novinkou v naší nabídce a kromě chirurgického faceliftingu nemá mezi ostatními typy ošetření níže popisovaných problémů konkurenci.

Je určené klientkám, které trápí viditelné vrásky v obličeji, především na čele, kolem očí a úst, mají povadlou, pigmentovanou a nerovnou pleť a chtěli by tento stav účinně řešit v krátkém časovém horizontu s dostatečně dlouhým efektem a bez nutnosti chirurgického zákroku.

Principem ošetření je aplikace vysokovýkonného laserového paprsku za pomocí speciálního, počítačem řízeného scanneru na poškozenou a stárnoucí kůži. Paprsek CO2 laseru způsobí frakční odstranění staré části dermis a vaporizuje v kůži pravidelné mikrootvory, jejichž následné zacelení vede k vypnutí pokožky a její obměně. Ošetření navíc stimuluje neokolagenezi, která vede k celkové regeneraci stárnoucí kůže.

Pro jakou oblast je ošetření vhodné a co od ošetření můžeme očekávat.

Laserový frakční resurfacing SMAXEL Fract. CO2 je nejúčinnější miniinvazivní metodou ke korekci vrásek kolem očních koutků a dolních víček, účinně redukuje také obtížně řešitelné vertikální vrásky na horním rtu a v dalších oblastech obličeje. Ošetření můžeme aplikovat na jednotlivé, menší lokality nebo ošetřit celý obličej. Frakčním laserem lze ošetřit i oblast krku, dekoltu a hřbetu rukou. Výsledkem zákroku je obnovení vrchní vrstvy kůže, její znatelné vypnutí a vymizení vrásek. Dojde k barevnému sjednocení a především k jejímu omlazení.

Před ošetřením kůži očistíme a naneseme znecitlivující krém, který necháme působit 45 minut. Samotné ošetření je ambulantní, jen mírně bolestivé. Doba zákroku závisí od velikosti ošetřované plochy, ošetření celého obličeje trvá přibližně 30 minut. Bezprostředně po aplikaci je pokožka bělavá, následně dojde k jejímu zarudnutí a během 1 hodiny po zákroku budete cítit pálení. V následujících dnech se objeví malé stroupky, které postupně vymizí. Celková rekonvalescence trvá obvykle dva až tři týdny.

Po ošetření je nutné ihned používat ochranný krém proti UV záření, minimálně SPF 50+, vyvarovat se pobytu na slunci a aplikovat doporučené zklidňující krémy. Efekt ošetření je dlouhotrvající.