Vážení klienti, produkty nabízené na naší klinice a celý sortiment německé kosmetiky BABOR a dalších značek zakoupíte i s bonusy na našem e-shopu www.krasajsity.cz. Těšíme se na vás!

Plastická chirurgie

Bullhorn Lip Lift - zvednutí horního rtu

Samotné rty mohou být velmi výrazným a dominantním prvkem obličeje, který dodává, zejména u žen, osobitý a nezaměnitelný výraz. Ne vždy je ale tvar a velikost rtů optimální a žádoucí. Pro tyto případy existují možnosti jejich korekce, ať už výplněmi kyselinou hyaluronovou (s dočasným efektem) nebo chirurgickým zákrokem (s trvalým efektem).

Bullhorn Lip Lift

Je chirurgický zákrok v lokální anestézii, trvající přibližně 30-45 minut, který řeší především pozvednutí horního rtu a vede ke zkrácení vzdálenosti k dolní části nosu (optimální cca 1.5 cm u žen). Zákrok rovněž zvýrazní střední část horního rtu, akcentuje celý horní ret a zvětší viditelný podíl retní červeně.

Rekonvalescence

Zákrok je velmi dobře snášen, po zákroku vás propustíme domů. V den zákroku je nutný klidový režim, vyhýbat se fyzické aktivitě, alkoholickým a horkým nápojům, horké sprše. Je nutný klidnější režim po dobu minimálně jednoho týdne, zejména doporučujeme omezit činnost mimických svalů. Stehy vám odstraníme nejdříve za týden od zákroku, po odstranění stehů je nutné o ránu pečovat doporučenými krémy apod., chránit jizvu před slunečním zářením s využitím krémů s ochranným faktorem SPF 50.