UPOZORNĚNÍ: OPATŘENÍ VYHLÁŠENÁ VLÁDOU SE NA ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ NEVZTAHUJÍ. KLINIKA JE V PLNÉM PROVOZU. TĚŠÍME SE NA VÁS!

Zeštíhlení postavy

Redukce tuků nejnovějším přístrojem CMSlim Contour Master

CMSlim Contour Master je novou generací FDA certifikované technologie neinvazivního řešení formování a zeštíhlení těla.

CMSlim Contour Master využívá HI-EMT technologii (High-Intensity Electromagnetic Muscle Training) zaměřenou na zvýšení rozvoje svalů a snížení lokalizovaných tukových zásob v oblasti břicha, hýždí, stehen, lýtek a bicepsů. Díky schopnostem výše zmíněné hight-tech technologie se tento zdravotnický přístroj stal doslova hitem ve tvarování a zpevnění těla, s redukcí tuků v daných oblastech a zeštíhlením postavy.

"BURN FAT AND BUILT MUSCLE" s naší horkou novinkou!

 

Velmi rychlé, pouhé mikrosekundy dlouhé elektromagnetické pulsy indukují supramaximální svalové kontrakce a během půlhodinové aplikace jich vaše tělo provede více než 36.000, což se dá přirovnat ke stejnému množství leh-sedů nebo kliků. To vše během půlhodinové, bezbolestné a komfortní aplikace.

foto před a po

Proč právě k nám?

  • první a jediný přístroj CMSlim na Moravě (NOVINKA)
  • nejlepší ceny za ošetření (viz. ceník akční nabídka "dopoledne")
  • certifikovaný, výkonný zdravotnický přístroj
  • plán terapie stanovený lékařem
  • klinika s dlouholetou historií

VIDEO: CMSlim Contour Master - naše první zkušenosti

CMSlim aplikace trvá 30 minut, přístroj disponuje množstvím ošetřovacích (formovacích) protokolů, jak pro muže, tak ženy, z kterých vám ten nejvhodnější vybereme. Protokoly zahrnují formování partií břicha, hýždí, stehen, lýtek, paží. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje 4 až 6 intenzivních 30 minutových aplikací s frekvencí 2 až 3krát týdně.

Účinky jsou patrné od prvního sezení, výsledky jsou kumulativní a zlepšení síly a kontur (snížení tukových zásob) se projeví v průběhu aplikací. Standardně dochání ke zvýšení svalové hmoty o 18% až 21% a snížení lokalizovaného tuku o 21%.

Jedna aplikace CMSlim Contour Master se vyrovná 30.000 sklapovaček nebo dřepů, a to vše za pouhých 30 minut!

Ošetření je ve světě také velmi žádané a populární na zpevnění povolených břišních svalů po porodech.

VIDEO: CMSlim Contour Master - jak přístroj pracuje...

VIDEO: CMSlim Contour Master - pokud chcete být krásná...