Vážení klienti, produkty nabízené na naší klinice a celý sortiment německé kosmetiky BABOR a dalších značek zakoupíte i s bonusy na našem e-shopu www.krasajsity.cz. Těšíme se na vás!

Aktuality

TIP! HLADKÁ PLEŤ BEZ DROBNÝCH VRÁSEK?

31.12.2021

Řešením je ošetření pleti, krku a dekoltu novým frakčním CO2 laserem s počítačově řízeným scanerem. Ošetření je také velmi účinné na jizvy po akne. Podrobnější informace a vhodný "mód" ošetření vám rádi poskytneme při konzultaci.

Laserový frakční resurfacing SMAXEL Fract. CO2

Ošetření je horkou novinkou v naší nabídce a kromě chirurgického faceliftingu nemá mezi ostatními typy ošetření níže popisovaných problémů konkurenci.

Je určené klientkám, které trápí viditelné vrásky v obličeji, především na čele, kolem očí a úst, mají povadlou, pigmentovanou a nerovnou pleť a chtěli by tento stav účinně řešit v krátkém časovém horizontu s dostatečně dlouhým efektem a bez nutnosti chirurgického zákroku.

Principem ošetření je aplikace vysokovýkonného laserového paprsku za pomocí speciálního, počítačem řízeného scanneru na poškozenou a stárnoucí kůži. Paprsek CO2 laseru způsobí frakční odstranění staré části dermis a vaporizuje v kůži pravidelné mikrootvory, jejichž následné zacelení vede k vypnutí pokožky a její obměně. Ošetření navíc stimuluje neokolagenezi, která vede k celkové regeneraci stárnoucí kůže.

Pro jakou oblast je ošetření vhodné a co od ošetření můžeme očekávat.

Laserový frakční resurfacing SMAXEL Fract. CO2 je nejúčinnější miniinvazivní metodou ke korekci vrásek kolem očních koutků a dolních víček, účinně redukuje také obtížně řešitelné vertikální vrásky na horním rtu a v dalších oblastech obličeje. Ošetření můžeme aplikovat na jednotlivé, menší lokality nebo ošetřit celý obličej. Frakčním laserem lze ošetřit i oblast krku, dekoltu a hřbetu rukou. Výsledkem zákroku je obnovení vrchní vrstvy kůže, její znatelné vypnutí a vymizení vrásek. Dojde k barevnému sjednocení a především k jejímu omlazení.

Před ošetřením kůži očistíme a naneseme znecitlivující krém, který necháme působit 45 minut. Samotné ošetření je ambulantní, jen mírně bolestivé. Doba zákroku závisí od velikosti ošetřované plochy, ošetření celého obličeje trvá přibližně 30 minut. Bezprostředně po aplikaci je pokožka bělavá, následně dojde k jejímu zarudnutí a během 1 hodiny po zákroku budete cítit pálení. V následujících dnech se objeví malé stroupky, které postupně vymizí. Celková rekonvalescence trvá obvykle dva až tři týdny.

Po ošetření je nutné ihned používat ochranný krém proti UV záření, minimálně SPF 50+, vyvarovat se pobytu na slunci a aplikovat doporučené zklidňující krémy. Efekt ošetření je dlouhotrvající.

Laserový peeling SMAXEL CO2 Fract.

Ošetření je čerstvou novinkou v naší nabídce.

Je určené především klientkám, které chtějí rychle, efektivně a bez dlouhé rekonvalescence obnovit mladistvý vzhled pokožky.

Principem ošetření je řízené, rovnoměrné, přesně dávkované, frakční odpaření povrchové vrstvy kůže za pomocí speciálního laserového scanneru, který laserový paprsek počítačově upraví. Dalším výsledkem ošetření je podpora neokolagenéze, obnovy dermis s následným vypnutím kůže. Touto špičkovou, moderní technologií je dosaženo výrazných efektů zákroku, při zachování přirozených regeneračních schopností kůže, což vede k velmi rychlé rekonvalescenci.

Pro jakou oblast je ošetření vhodné a co od ošetření můžeme očekávat.

Laserový peeling SMAXEL Fract. CO2 je vhodný především k ošetření pokožky obličeje, krku a dekoltu. Je určen pro klientky, jejichž pleť nejeví známky vážnějšího poškození, ale objevují se první známky stárnutí (lehká ztráta napětí, drobnější vrásky, nerovnosti a diskrétní pigmentace). Zákrok pokožku vyhladí, lehce vypne, barevně sjednotí a hlavně obnoví její nejvrchnější vrstvu. Podpoří také proces neokolagenéze, tedy celkovou regeneraci dermis. Dojde tak k celkovému omlazení pleti.

Ošetření je ambulantní, minimálně bolestivé, ale pro váš maximální komfort doporučujeme před ošetřením aplikovat znecitlivující krém. Doba zákroku závisí od velikosti ošetřované plochy, ošetření celého obličeje trvá přibližně 15-20 minut. Bezprostředně po aplikaci je pokožka bělavá, postupně dojde k lehkému zarudnutí a během 1-2 hodin po zákroku budete cítit lehké pálení. V následujících dnech se mohou objevit i malé stroupky. Celková rekonvalescence trvá obvykle jeden týden.

Po ošetření je nutné ihned používat ochranný krém proti UV záření, minimálně SPF 50+, vyvarovat se pobytu na slunci a aplikovat doporučené zklidňující krémy. Pro dosažení optimálního výsledku doporučujeme absolvovat 2 ošetření s půlročním časovým odstupem.

VIDEO laserový frakční CO2 peeling SMAXEL

Odstranění jizev po akne SMAXEL CO2 Fract.