Vážení klienti, produkty nabízené na naší klinice a celý sortiment německé kosmetiky BABOR a dalších značek zakoupíte i s bonusy na našem e-shopu www.krasajsity.cz. Těšíme se na vás!

RVmedCentrum

Vážení pacienti,

vítáme vás na stránkách RVmedCentra privátní kliniky s.r.o. v Olomouci. Jsme potěšeni vaší návštěvou a zájmem a rádi bychom vás seznámili s naší nabídkou. Kliniku jsme založili za účelem poskytnout vám, našim pacientům a klientům, odlišný, přísně individuální přístup k řešení vašich zdravotních a estetických problémů. Filozofií naší práce je poskytování špičkové zdravotní péče, založené na vysoké odborné erudici lékařského týmu za využití nejmodernějších léčebných metod a přístrojů. Samozřejmostí je pro nás nadstandardní přístup celého personálu a příjemné prostředí kliniky. Doufáme, že naše webová prezentace bude pro vás prvním vodítkem v nabídce služeb a zdrojem potřebných informací. V případě zájmu o podrobnější informace, které nejsou uvedeny na našich stránkách, vám rádi dotazy zodpovíme. Pokud se rozhodnete naše centrum navštívit, využijte prosím možností v rubrice "kontakty". Tým kliniky se těší na vaši návštěvu.

MUDr. Radan Vidura, Ph.D.

RVmedCentrum poskytuje nadstandardní lékařskou péči v oborech

  • PLASTICKÁ CHIRURGIE
  • UŠNÍ, NOSNÍ, KRČNÍ (ORL)
  • ESTETICKÁ DERMATOLOGIE
  • LASEROVÉ CENTRUM

Klinika pod vedením MUDr. Radana Vidury, Ph.D. nabízí komplexní péči v uvedených oblastech estetické a funkční medicíny pro dospělé i dětské pacienty.

Filozofií kliniky je poskytování nadstandardní lékařské péče vysoce erudovanými specialisty s osobním přístupem k pacientovi. Snažíme se maximálně využívat nové a šetrné chirurgické postupy a metody s použitím nejmodernějších přístrojů.

Naše laserové centrum je zaměřeno na zkrášlení a omlazení celého těla s využítím nejmodernějších laserových přístrojů, což je základem stále populárnější anti aging medicíny.

Originální koncept AmazingBODY nabízí to nejnovější a nejlepší co se ve světě estetické medicíny pro formování těla v současnosti nabízí. Zahrnuje dva nejnovější a nejúčinnější certifikované přístroje pro formování těla a odstranění celulitidy. Oba patří ke světové špičce a jsou technologickými novinkami.

Klinika je exkluzivním partnerem luxusního BABOR BEAUTY SPA Olomouc, renomovaného kosmetického salonu s prodejnou, na adrese Švýcarské nábřeží 6 (vedle Galerie Šantovka).

Společně s naším exkluzivním partnerem provozujeme náš e-shop KRASAJSITY. Naše letitá zkušenost s péčí o zdraví a krásu v obou těchto zařízeních je zárukou pečlivého výběru produktů luxusní kosmetiky, dekorativní kosmetiky, produktů pro zdraví, dárkových poukazů salónu a kliniky, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti.

Prohlédněte si naši kliniku!

 

Lékaři

Klademe velký důraz na odbornost, proto lékařský tým tvoří pouze erudovaní, atestovaní odborníci s dlouholetou praxí. Všichni naši lékaři mají odbornou licenci. Také se pravidelně účastní odborných akcí doma i v zahraničí.

Zdravotní sestry

Zdravotní sestřičky, které se o vás budou starat, jsou rovněž atestované, s praxí v oboru. Na klinice pracují všeobecné sestry a specializované sálové a anesteziologické sestry.

Anestézie

Oba naši anesteziologové pracují na mateřských pracovištích ve vedoucích pozicích. Mají dlouholeté zkušenosti a nepřetržitě sledují nové trendy v oboru. Používáme nejnovější, špičkový anesteziologický přístroj Dräger s kompletní monitorací. Na pooperačním pokoji pacienty rovněž přístrojově monitorujeme. Používáme šetrná a nejnovější anestetika.

Vybavení

Ambulance plastické chirurgie a dermatologie je nadstandardně vybavená, v oboru otorinolaryngologie (ORL) máme nejlépe vybavenou ambulanci v Olomouckém kraji. Zákrokový sál je vybaven v současném evropském standardu.

RVmedCentrum se nachází v novém moderním komplexu "Horní lán" v Olomouci, jehož předností je výborná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou. Přímo před klinikou je zajištěno dostatek parkovacích míst s bezplatným parkováním. U kliniky se nachází tramvajová a autobusová zastávka. Naše klinika je bezbariérová a plně klimatizovaná. Samozřejmostí je možnost občerstvení v prostorách recepce. Kliniku tvoří ambulantní část s recepcí a ordinací, zákrokový a operační sál a pokoj pro pacienty. Pro naše dětské pacienty počítáme s doprovodem rodiče. V přízemí komplexu je lékárna.

Klinika je řádně registrovaným, čistě privátním zařízením poskytující nadstandardní zdravotní péči jen za přímou úhradu s maximálním důrazem na časovou dostupnost vyšetření a operačních výkonů. Zařízení nemá smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou a v oboru otorinolaryngologie (ORL) je jediným takovým zařízením v České republice.

Všichni pacienti jsou ke konzultacím objednáváni osobně, telefonicky nebo e-mailem. Minimalizujeme tak čas strávený čekáním.

Napsali o nás

O profesní kariéře Radana Vidury, cestě k estetické chirurgii hlavy a krku, založení RVmedCentra a také o jeho názoru na ženskou krásu si můžete přečíst v článku "Zachránce tichých nocí" publikovaném v oblíbeném olomouckém magazínu.

https://www.ol4you.cz/zachrance-tichych-noci-radan-vidura-rvmedcentrum/

V článku "Omlazení díky laseru" se nedočtete pouze o horké novince v omlazení obličeje, kterou RVmedCentrum nabízí po pořízení nejnovějšího ultrapulsního laseru, ale také o cestě, kterou klinika urazila za 10 let své existence, o její široké nabídce ošetření a výkonech, na které se její lékaři specializují.

https://issuu.com/ol4you/docs/01_02_2019ol4you/74