RVmedCentrum

Vážení pacienti,

vítáme vás na stránkách RVmedCentra privátní kliniky s.r.o. v Olomouci. Jsme potěšeni vaší návštěvou a zájmem a rádi bychom vás seznámili s naší nabídkou. Kliniku jsme založili za účelem poskytnout vám, našim pacientům a klientům, odlišný, přísně individuální přístup k řešení vašich zdravotních a estetických problémů. Filozofií naší práce je poskytování špičkové zdravotní péče, založené na vysoké odborné erudici lékařského týmu za využití nejmodernějších léčebných metod a přístrojů. Samozřejmostí je pro nás nadstandardní přístup celého personálu a příjemné prostředí kliniky. Doufáme, že naše webová prezentace bude pro vás prvním vodítkem v nabídce služeb a zdrojem potřebných informací. V případě zájmu o podrobnější informace, které nejsou uvedeny na našich stránkách, vám rádi dotazy zodpovíme. Pokud se rozhodnete naše centrum navštívit, využijte prosím možností v rubrice "kontakty". Tým kliniky se těší na vaši návštěvu.

MUDr. Radan Vidura, Ph.D.

RVmedCentrum poskytuje nadstandardní lékařskou péči v oborech

  • PLASTICKÁ CHIRURGIE
  • UŠNÍ, NOSNÍ, KRČNÍ (ORL)
  • ESTETICKÁ DERMATOLOGIE
  • LASEROVÉ CENTRUM
  • AMAZING BODY CENTRUM

Klinika pod vedením MUDr. Radana Vidury, Ph.D. nabízí komplexní péči v uvedených oblastech estetické a funkční medicíny pro dospělé i dětské pacienty.

Filozofií kliniky je poskytování nadstandardní lékařské péče vysoce erudovanými specialisty s osobním přístupem k pacientovi. Snažíme se maximálně využívat nové a šetrné chirurgické postupy a metody s použitím nejmodernějších přístrojů.

Naše laserové centrum je zaměřeno na zkrášlení a omlazení celého těla s využítím nejmodernějších laserových přístrojů, což je základem stále populárnější anti aging medicíny.

Originální koncept AmazingBODY nabízí to nejnovější a nejlepší co se ve světě estetické medicíny pro formování těla v současnosti nabízí. Zahrnuje dva nejnovější a nejúčinnější certifikované přístroje pro formování těla a odstranění celulitidy. Oba patří ke světové špičce a jsou technologickými novinkami.

Provozujeme náš e-shop KRASAJSITY (www.krasajsity.cz). Naše letitá zkušenost s péčí o zdraví a krásu je zárukou pečlivého výběru produktů pro zdraví, dárkových poukazů kliniky, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti.

Prohlédněte si naši kliniku!

 

Lékaři

Klademe velký důraz na odbornost, proto lékařský tým tvoří pouze erudovaní, atestovaní odborníci s dlouholetou praxí. Všichni naši lékaři mají odbornou licenci. Také se pravidelně účastní odborných akcí doma i v zahraničí.

Zdravotní sestry

Zdravotní sestřičky, které se o vás budou starat, jsou rovněž atestované, s praxí v oboru. Na klinice pracují všeobecné sestry a specializované sálové a anesteziologické sestry.

Anestézie

Oba naši anesteziologové pracují na mateřských pracovištích ve vedoucích pozicích. Mají dlouholeté zkušenosti a nepřetržitě sledují nové trendy v oboru. Používáme nejnovější, špičkový anesteziologický přístroj Dräger s kompletní monitorací. Na pooperačním pokoji pacienty rovněž přístrojově monitorujeme. Používáme šetrná a nejnovější anestetika.

Vybavení

Ambulance plastické chirurgie a dermatologie je nadstandardně vybavená, v oboru otorinolaryngologie (ORL) máme nejlépe vybavenou ambulanci v Olomouckém kraji. Zákrokový sál je vybaven v současném evropském standardu.

RVmedCentrum se nachází v novém moderním komplexu "Horní lán" v Olomouci, jehož předností je výborná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou. Přímo před klinikou je zajištěno dostatek parkovacích míst s bezplatným parkováním. U kliniky se nachází tramvajová a autobusová zastávka. Naše klinika je bezbariérová a plně klimatizovaná. Samozřejmostí je možnost občerstvení v prostorách recepce. Kliniku tvoří ambulantní část s recepcí a ordinací, zákrokový a operační sál a pokoj pro pacienty. Pro naše dětské pacienty počítáme s doprovodem rodiče. V přízemí komplexu je lékárna.

Klinika je řádně registrovaným, čistě privátním zařízením poskytující nadstandardní zdravotní péči jen za přímou úhradu s maximálním důrazem na časovou dostupnost vyšetření a operačních výkonů. Zařízení nemá smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou a v oboru otorinolaryngologie (ORL) je jediným takovým zařízením v České republice.

Všichni pacienti jsou ke konzultacím objednáváni osobně, telefonicky nebo e-mailem. Minimalizujeme tak čas strávený čekáním.

Napsali o nás

O profesní kariéře Radana Vidury, cestě k estetické chirurgii hlavy a krku, založení RVmedCentra a také o jeho názoru na ženskou krásu si můžete přečíst v článku "Zachránce tichých nocí" publikovaném v oblíbeném olomouckém magazínu.

https://www.ol4you.cz/zachrance-tichych-noci-radan-vidura-rvmedcentrum/

V článku "Omlazení díky laseru" se nedočtete pouze o horké novince v omlazení obličeje, kterou RVmedCentrum nabízí po pořízení nejnovějšího ultrapulsního laseru, ale také o cestě, kterou klinika urazila za 10 let své existence, o její široké nabídce ošetření a výkonech, na které se její lékaři specializují.

https://issuu.com/ol4you/docs/01_02_2019ol4you/74