Aktuality

OMLAZENÍ PLETI? NAŠÍ NOVINKOU REVITRANE SKINBOOSTER.

03.09.2019

"Šampaňské pro vaši pleť" Horká novinka v RVmedCentru pro vás. Čistá a zesíťovaná 20% kyselina hyaluronová, u nás aplikovaná populárním injektorem VIS s možností celoroční aplikace. Používáme jen kvalitní skinboostery s výbornými výsledky a výhodnou cenou v dopoledních hodinách.

Ošetření je horkou novinkou na světovém trhu estetické medicíny.

Přístroj Vital Injector System je řízen integrovaným počítačem a primárně je určen k plošné unikátní aplikaci stabilizované, zesíťované a čisté kyseliny hyaluronové. V našem centru používáme kyselinu hyaluronovou Revitrane (Revitrane HA 20 Skin Booster) nebo Restylane Skinboosters™ (Restylane Vital / Restylane Vital Light).

Jako jediný systém na trhu využívá vakuum, kdy aplikační hlavice přístroje nasaje vybranou oblast pokožky, do které je následně prostřednictvím 5 mikrojehel aplikován materiál v přesně určeném množství, do přesně definované hloubky kůže. Pokožka je tak ošetřena několika sty mikrovpichy s naprosto rovnoměrným rozprostřením účinné látky. Jedinečnost přístroje spočívá také v tom, že vakuum oddálí vrchní část pokožky od cévního zásobení, čímž se omezuje na minimum možnost napíchnutí cévek, vznik modřinek a zvyšuje se tak bezpečnost ošetření. Použití vakua působí také částečně anesteticky.

Pro jakou oblast je ošetření vhodné a co od ošetření můžeme očekávat.

Ošetření VITAL INJECTOR™ SYSTÉM - Skinbooster™ je vhodné na vybrané oblasti obličeje, krku, dekoltu či hřbetů rukou. Můžeme ošetřovat celý obličej nebo jen jeho části, např. čelo, oblast kolem očních koutků, horní ret, žádané je ošetření vrásek pod dolním víčkem, jelikož tato lokalita je ostatním metodám většinou nepřístupná. Ošetření je vhodné i pro mladší klienty, kde působí výrazně preventivně. Délka samotného ošetření závisí od velikosti ošetřované plochy, od několika minut (ošetření očních koutků) po cca 20 - 30 minut (ošetření celého obličeje). Bolestivost je minimální.

Rovnoměrnou a přesně cílenou aplikací speciálně upravené, stabilizované a zesíťované (na rozdíl od klasické mezoterapie) kyseliny hyaluronové zevnitř do pokožky dosáhneme okamžité obnovení hydratace, pružnosti, kvality a struktury pleti. Dojde k výraznému omlazení a vyhlazení drobných vrásek. Efekt ošetření je dlouhodobý, ošetření je díky vakuu a mikrojehel jen minimálně bolestivé. Velkou výhodou je možnost celoroční aplikace. Po aplikaci jsou vidět mikrovpichy, které třetí den vymizí, od druhého dne po aplikaci je možné použít make-up.