Ušní, nosní, krční

Dospělé ORL - operace

RVmedCentrum privátní klinika v Olomouci nabízí kompletní ambulantní a vybranou operační péči pro pacienty v oboru ORL, otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku.

Klademe velký důraz na vysoce odborný a nadstandardní osobní přístup a komfortní prostředí. Naše ORL ambulance je nejlépe přístrojově vybavenou ambulancí v Olomouci. Vybavení zákrokového sálku splňuje současný evropský standard.

Kromě vybraných chirurgických zákroků a operací, uvedených v základní nabídce, provádíme celou škálu chirurgických zákroků v rámci jednodenní chirurgie. Operace provádíme v lokální nebo celkové anestézii. Nejčastěji se jedná o odstranění patologických útvarů v oblasti hlavy a krku. Operujeme nádory kůže v oblasti ucha, nosu a jejich okolí, papilomy a další drobné léze v dutině ústní a hltanu. Na krku exstirpujeme patologicky zvětšené uzliny, cysty nebo lipomy. Většinou se jedná o benigní, tedy nezhoubné nálezy, ale včasná diagnostika a ověření neškodnosti takových lézí je nezbytná. Proto klademe důraz na časovou dostupnost operací a objednáváme pacienty v nejkratším možném termínu.

O konkrétním typu zákroku, rozsahu anestézie a délce observace nebo hospitalizace budete plně informováni při konzultaci.