Ušní, nosní, krční

Nastřelování náušnic

Při nástřelu náušnic neúčtujeme konzultaci!

Nastřelení náušnic je rychlé, bezkrevné a komfortní ošetření, které jednoznačně upřednostňujeme před klasickým, bolestivým propíchnutím ušního lalůčku. Naší filozofií je poskytování nadstandardní a vysoce kvalitní léčebné péče, a proto nastřelování náušnic provádí výhradně ušní lékař. Máme s nástřelem náušnic osmiletou zkušenost. Samozřejmostí je respektování akupunkturních bodů ušního boltce.

Vhodná doba k nastřelování náušnic

Nástřel náušnic doporučujeme u miminek provádět od 3 měsíců od narození, nejlépe po prvním očkování. V pozdější době kdykoli, za předpokladu, že dítě je v době nastřelení náušnic zdravé.

Jak nastřelení náušnic probíhá

Po celou dobu nástřelu náušnic je dítě v náručí jednoho z rodičů!

Po dezinfekci ušního lalůčku nástřel náušnic začíná naznačením místa náušnic dermální tužkou. Po schválení rodičem přistupujeme k samotnému nástřelu náušnic.

Jaké se používají náušnice

Pro nastřelování se používají speciální nastřelovací náušnice, jejíž barvu a barvu kamínku, případně tvar si sami vyberete z naší široké nabídky náušnic, které máme na naší klinice vždy k dispozici. Používáme výhradně nastřelovací náušnice z kvalitních materiálů (bez alergizujícího niklu) a s „prohlášením o shodě“. Nepoužíváme umělohmotné náušnice!

Péče po nastřelení náušnic

Poučení o péči po nástřelu náušnic vám sdělíme ještě před samotným zákrokem a bude také uvedeno ve zprávě, kterou od nás obdržíte.