Laserové centrum

Laserový frakční CO2 peeling

Ošetření je čerstvou novinkou v naší nabídce.

Je určené především klientkám, které chtějí rychle, efektivně a bez dlouhé rekonvalescence obnovit mladistvý vzhled pokožky.

Principem ošetření je řízené, rovnoměrné, přesně dávkované, frakční odpaření povrchové vrstvy kůže za pomocí speciálního laserového scanneru, který laserový paprsek počítačově upraví. Dalším výsledkem ošetření je podpora neokolagenéze, obnovy dermis s následným vypnutím kůže. Touto špičkovou, moderní technologií je dosaženo výrazných efektů zákroku, při zachování přirozených regeneračních schopností kůže, což vede k velmi rychlé rekonvalescenci.

Pro jakou oblast je ošetření vhodné a co od ošetření můžeme očekávat.

Laserový peeling SMAXEL Fract. CO2 je vhodný především k ošetření pokožky obličeje, krku a dekoltu. Je určen pro klientky, jejichž pleť nejeví známky vážnějšího poškození, ale objevují se první známky stárnutí (lehká ztráta napětí, drobnější vrásky, nerovnosti a diskrétní pigmentace). Zákrok pokožku vyhladí, lehce vypne, barevně sjednotí a hlavně obnoví její nejvrchnější vrstvu. Podpoří také proces neokolagenéze, tedy celkovou regeneraci dermis. Dojde tak k celkovému omlazení pleti.

Ošetření je ambulantní, minimálně bolestivé, ale pro váš maximální komfort doporučujeme před ošetřením aplikovat znecitlivující krém. Doba zákroku závisí od velikosti ošetřované plochy, ošetření celého obličeje trvá přibližně 15-20 minut. Bezprostředně po aplikaci je pokožka bělavá, postupně dojde k lehkému zarudnutí a během 1-2 hodin po zákroku budete cítit lehké pálení. V následujících dnech se mohou objevit i malé stroupky. Celková rekonvalescence trvá obvykle jeden týden.

Po ošetření je nutné ihned používat reparační krém (Doctor Babor) a následně regenerační balzám (Doctor Babor) s ochranným faktorem proti UV záření SPF 50+ a vyvarovat se pobytu na slunci. Pro dosažení optimálního výsledku doporučujeme absolvovat 2 ošetření s půlročním časovým odstupem.

VIDEO laserový frakční CO2 peeling