Estetická dermatologie

Vyhlazení očního okolí polynukleotidy - PhilArt Eye

Drobné vrásky očního okolí začnou postupně trápit každou ženu. Jedním z nejúčinnějších a zároveň nejnovějších řešení je aplikace polynukleotidů do dané oblasti. V RVmedCentru aplikujeme čisté polynukleotidy špičkové rakouské firmy Croma (PhilArt eye). Jedná se o zdravotnický prostředek.

Efekt polynukleotidů v PhilArt eye na oční okolí.

PhilArt eye je unikátní injekční roztok polynukleotidů s koncentrací PN-HPT 15mg/2ml určený k aplikaci do očního okolí. Polynukleotidy podporují hydrataci a neutralizují volné radikály, tímto mechanismem podporují růst fibroblastů, buněk produkujících kolagen, čímž zlepšují pružnost a tonus pokožky. Převratným efektem polynukleotidů je regenerace buněk a především jejich "oprava". Tímto revolučním účinkem zpomalují stárnutí pleti. Mají výrazný anti-aging efekt.

Co skinbooster PhilArt eye dělá.

  • vyhlazuje jemné vrásky
  • zvušuje napětí kůže
  • hydratuje kůži
  • stimuluje kolagen a fibroblasty

Oblasti aplikace PhilArt eye.

  • okolí očí
  • oblouky očí

Jak aplikace probíhá?

PhilArt eye, injekční roztok polynukleotidů, aplikujeme tenkou jehlou do kůže očního okolí jednotlivými vpichy cca 0.5-1 cm od sebe vzdálenými.

Nejprve vám na pokožku naneseme znecitlivující krém, tento necháme působit cca 30 minut, následně oční okolí očistíme a do mezodermis několika mikrovpichy tenkou jehlou aplikujeme roztok polynukleotidů. Ošetření trvá cca 10 - 15 minut.

Důležité: pro dosažení trvalého efektu doporučujeme sérii 3 ošetření s 3 týdenním odstupem 1x ročně!

Rekonvalescence.

Po aplikaci jsou vidět mikrovpichy, které třetí den zcela vymizí, od druhého dne po aplikaci je možné použít make-up. Bolestivost je minimální. Efekt ošetření je při pravidelné každoroční aplikaci dlouhodobý. Velkou výhodou je možnost celoroční aplikace.