Vážení klienti, produkty nabízené na naší klinice a celý sortiment německé kosmetiky BABOR a dalších značek zakoupíte i s bonusy na našem e-shopu www.krasajsity.cz. Těšíme se na vás!

Plastická chirurgie

Odstranění znamének, kožních výrůstků klasicky nebo laserem

Na kůži se setkáváme s celou řadou kožních lézí, které mohou mít různou velikost, tvar, barvu, povrch atd. Některé jsou kosmeticky viditelné, jiné vadí při nošení řetízků či oblečení, některé mohou být zdrojem vážných zdravotních potíží. Odborné posouzení kožních lézí zkušeným odborníkem je základem péče o zdravou pokožku.

Benigní (nezhoubné) kožní léze

Kožní výrůstky, keratomy, fibromy, seborhoické veruky atd. patří mezi nejčastější benigní kožní léze. Způsobují zejména estetický problém (nejčastěji na obličeji a krku), v menší míře vadí při nošení oblečení či ozdob. Tyto léze doporučujeme rychle a efektivně odstranit laserem z výše uvedených příčin.

Znaménka

Zvláštní pozornost musíme ale věnovat „mateřským znaménkům“. Ty zásadně vyšetřujeme za pomoci dermatoskopu, který nám pomůže určit povahu nálezu. Až po tomto vyšetření s negativním dermatoskopickým nálezem můžeme znaménka laserem odstranit!

Maligní (zhoubné) kožní léze

K nejčastějším patří basaliomy, spinaliomy a melanomy. Tyto nálezy vyžadují pečlivé vyšetření, samozřejmě s použitím dermatoskopu. Po stanovení diagnózy doporučujeme nejčastěji chirurgické odstranění léze, aby byly zachovány kontrolovatelné hranice bezpečné excize. Materiál odesíláme na histologické vyšetření.

Odstranění znamének a kožních výrůstků provádíme ambulantně laserem, v lokální anestézii. Po zákroku následuje poučení o domácí péči. Zákrok je rychlý, nezanechává jizvy a neomezuje (kromě plavání) běžné denní a sportovní aktivity.

Pozn.: na přání klientů nabízíme odstranění znamének a kožních výrůstků i radiofrequenčním přístrojem.