Vážení klienti, produkty nabízené na naší klinice a celý sortiment německé kosmetiky BABOR a dalších značek zakoupíte i s bonusy na našem e-shopu www.krasajsity.cz. Těšíme se na vás!

Estetická dermatologie

Zvětšení rtů výplněmi kyselinou hyaluronovou

Rty jsou jednou z nejvýraznějších dominant obličeje ženy, spoluvytvářejí její celkový osobitý výraz. Ne náhodou se proto rty zvýrazňují rtěnkou. Malé, nevýrazné, případně i vrásčité rty mohou působit esteticky nepříznivě a snižovat sebevědomí. Příčinou jsou ve většině případů genetické dispozice, ale nezanedbatelnou roli zaujímá také životní styl a životní prostředí. 

Ke zvětšení a zvýraznění rtů používáme vstřebatelné injekční gelové výplně. Tyto materiály rty vyplní, zvětší jejich objem a zvýrazní retní červeň. V některých případech stačí jen zvýraznit linii přechodu rtů do kůže.

Proč právě k nám!

  • se zákrokem máme mnohaleté zkušenosti
  • používáme pouze kvalitní výplně (kyselinu hyaluronovou) rakouského výrobce Croma s CE a FDA certifikací
  • používáme řadu s lokálním anestetikem snižujícím bolestivost aplikace
  • disponujeme látkou (k rozpouštění) k řešení možných nedostatků - důležité!

Cena zvětšení rtů

  • zvětšení rtů výplněmi kys. hyaluronovou (s Lidocainem) od 6 900,- Kč

Ohodnocení výsledků naší práce

Na naší klinice používáme výplňové materiály na podkladě kyseliny hyaluronové (HA), která je organismem velmi dobře snášena. Tato kyselina je tělu vlastní, nachází se nejen v kůži, ale např. i v kloubní chrupavce a v oku. Hlavní vlastností HA je schopnost vázat velké množství vody a takto udržovat hydrataci a objem tkáně.

V RVmedCentru aplikujeme vstřebatelné, kvalitní, bezpečné a certifikované injekční výplně (Croma).

Tyto praxí ověřené výplňové materiály jsme zvolili proto, že chceme vždy nabídnout našim pacientům výběr, komfort a kvalitní ošetření. Všechny uvedené gelové implantáty jsou vhodné k ošetření rtů. Injekční výplně aplikujeme v průběhu celého roku, v letních měsících je potřebné dodržovat pokyny lékaře, zejména chránit pokožku krémy s vysokým ochranným faktorem.

Samotný zákrok je prováděn zkušenými lékaři našeho centra, délka ošetření je přibližně 10 minut. Zákrok je jen minimálně bolestivý a nijak nevyřazuje pacienta z běžných denních aktivit. Provádí se speciální originální stříkačkou s velmi tenkou jehličkou. Pro nejvyšší komfort ošetření aplikujeme na rty lokálně znecitlivující krém nebo roztok, zákrok je pak velmi dobře snášen. Některé výplně mají již ve standardu přídavek lokálního anestetika. Efekt zákroku je viditelný okamžitě a přetrvává přibližně rok v závislosti na typu výplně, charakteru korekce a individuálním vstřebávání ve tkáni rtů. Opakovaná ošetření nemají žádná omezení.