Estetická dermatologie

Zvětšení rtů výplněmi kyselinou hyaluronovou

Rty jsou jednou z nejvýraznějších dominant obličeje ženy, spoluvytvářejí její celkový osobitý výraz. Ne náhodou se proto rty zvýrazňují rtěnkou. Malé, nevýrazné, případně i vrásčité rty mohou působit esteticky nepříznivě a snižovat sebevědomí. Příčinou jsou ve většině případů genetické dispozice, ale nezanedbatelnou roli zaujímá také životní styl a životní prostředí. 

Ke zvětšení a zvýraznění rtů používáme vstřebatelné injekční gelové výplně. Tyto materiály rty vyplní, zvětší jejich objem a zvýrazní retní červeň. V některých případech stačí jen zvýraznit linii přechodu rtů do kůže.

Proč právě k nám!

  • se zákrokem máme mnohaleté zkušenosti
  • používáme pouze kvalitní výplně (kyselinu hyaluronovou) rakouského výrobce Croma s CE a FDA certifikací
  • používáme řadu s lokálním anestetikem snižujícím bolestivost aplikace
  • disponujeme látkou (k rozpouštění) k řešení možných nedostatků - důležité!

Cena zvětšení rtů

  • zvětšení rtů výplněmi kys. hyaluronovou (s Lidocainem) od 6 900,- Kč

Ohodnocení výsledků naší práce

Na naší klinice používáme výplňové materiály na podkladě kyseliny hyaluronové (HA), která je organismem velmi dobře snášena. Tato kyselina je tělu vlastní, nachází se nejen v kůži, ale např. i v kloubní chrupavce a v oku. Hlavní vlastností HA je schopnost vázat velké množství vody a takto udržovat hydrataci a objem tkáně.

V RVmedCentru aplikujeme vstřebatelné, kvalitní, bezpečné a certifikované injekční výplně (Croma).

Tyto praxí ověřené výplňové materiály jsme zvolili proto, že chceme vždy nabídnout našim pacientům výběr, komfort a kvalitní ošetření. Všechny uvedené gelové implantáty jsou vhodné k ošetření rtů. Injekční výplně aplikujeme v průběhu celého roku, v letních měsících je potřebné dodržovat pokyny lékaře, zejména chránit pokožku krémy s vysokým ochranným faktorem.

Samotný zákrok je prováděn zkušenými lékaři našeho centra, délka ošetření je přibližně 10 minut. Zákrok je jen minimálně bolestivý a nijak nevyřazuje pacienta z běžných denních aktivit. Provádí se speciální originální stříkačkou s velmi tenkou jehličkou. Pro nejvyšší komfort ošetření aplikujeme výplně s lokálním anestetikem, zákrok je pak velmi dobře snášen. Efekt zákroku je viditelný okamžitě a přetrvává přibližně rok v závislosti na typu výplně, charakteru korekce a individuálním vstřebávání ve tkáni rtů. Opakovaná ošetření nemají žádná omezení.

Fotogalerie výsledků naší práce - výplně rtů, foto před a po.