Vážené klientky a klienti, upozorňujeme vás, že v období letních prázdnin (červenec, srpen) je provozní doba kliniky pondělí až čtvrtek, v pátky je klinika uzavřena. Tým RVmedCentra. 

Estetická dermatologie

Omlazení hřbetu rukou

Ruce a obličej nás výrazně prezentují při společenských i pracovních kontaktech. Jsou první oblastí, které jsou okolím vnímány. Dle našeho názoru si kromě obličeje i ruce, zejména hřbety rukou, zaslouží mimořádnou pozornost. S věkem dochází v kůži ke ztrátě kolagenu, hydratace a tudíž jejího objemu. Také ve větší míře kůže pigmentuje, objevují se stařecké skvrny. Kůže se „propadá", prosvítá žilní kresba.

V našem laserovém centru si umíme s těmito změnami poradit nebo je výrazně zmírnit. Principem terapie je využití kombinace několika metod. Neslíbíme vám výsledky po jednom sezení, na kráse rukou je nutné pracovat postupně, výsledkem však mohou být ruce, které neprozradí váš věk.

Odstranění pigmentací

K odstranění pigmentací, pih a „stařeckých" skvrn využíváme techniku laseru nebo světelného pulsu, který pigment ve skvrně „rozstřelí" na malé části a tyto jsou postupně vstřebány. Ošetření laserem nebo IPL je rychlé, je dobře snášeno, pociťováno pouze jako krátké štípnutí. Počet nutných ošetření (pulsů) závisí od výsledku hojení a je individuální.

Chemický lékařský peeling

Je velmi účinná neinvazivní metoda, která se používá k omlazení, vyhlazení a barevnému sjednocení pokožky. Principem chemického lékařského peelingu je aplikace vysoce koncentrovaných látek, nejčastěji ovocných kyselin, na kůži hřbetů rukou. Tyto velmi účinné koncentrace mohou být aplikovány pouze lékařem, nejlépe zkušeným dermatologem.

Mezoterapie

Do pokožky hřbetů rukou aplikujeme tenkou jehlou vyživující a revitalizační látky. Ošetření pokožku oživí, dá ji jasnou barvu a mladistvější vzhled. Ošetření je velmi jemné, efekt není patrný ihned, ale až po delším čase, kdy se obnoví přirozené regenerační procesy.

Fotorejuvenace

Energie světelného laserového paprsku působí v hloubce kůže, tzv. dermis, kde stimulací fibroblastů dochází k novotvorbě kolagenu, látky důležité pro obnovu kůže. Ta po zákroku získává ztracenou pevnost, elasticitu, pružnost a dochází k jejímu mírnému vyhlazení. Dalším efektem fotorejuvenace je vymizení malých pigmentových skvrn.

Doplnění objemu tupou kanylou – NOVINKA

Principem ošetření hřbetů rukou je doplnění ztraceného objemu kvalitními výplněmi. Novinkou je jejich aplikace z jednoho místa tzv. „tupou kanylou", která minimalizuje rizika poškození cév a dalších struktur. Aplikace je rychlá a je dobře snášena. Výsledek je patrný ihned.