Vážení klienti, produkty nabízené na naší klinice a celý sortiment německé kosmetiky BABOR a dalších značek zakoupíte i s bonusy na našem e-shopu www.krasajsity.cz. Těšíme se na vás!

Plastika víček

Oči a jejich výraz jsou svou jedinečností výrazným osobnostním rysem tváře. Každá změna výrazu očí, způsobená zejména změnou tvaru očních víček, obočí nebo jejich okolí, ovlivňuje zásadně vzhled obličeje. Nejčastějším problémem jsou povislá horní nebo dolní víčka, která způsobují stárnoucí a unavený výraz. Jsou projevem postupné ochablosti kůže či prolapsu tukové tkáně pod jemnou kůží víček. Potíže začínají kolem 35 let věku, jejich intenzita je značně individuální, avšak s přibývajícím věkem se problém prohlubuje. Řešením je plastika víček Olomouc, či operace víček, elegantní zákrok, který vede k obnovení mladistvého vzhledu a odstranění únavy očí. Proto je operace očních víček jednou z nejžádanějších estetických operací.

Plastika horních víček - blepharoplastika

Operace horních očních víček provádíme v místní anestézii bez nebo s asistencí laseru a RF. Nejdůležitější částí operace je pečlivý nákres kožního řezu. Cílem samotného zákroku je odstranění nadbytečné kůže víček a eventuálních tukových prolapsů. Kůži sešíváme velmi delikátním šicím materiálem, který po zhojení nezanechává téměř žádnou viditelnou jizvu. Výkon je velmi dobře snášen, hospitalizace není nutná.

Plastika dolních víček - blepharoplastika

Operace dolních očních víček provádíme v místní anestézii bez nebo s asistencí laseru a RF. Kožní řez vedeme těsně pod linií dolních řas, aby výsledná jizva byla téměř neviditelná. Cílem samotného zákroku je zejména odstranění tukových prolapsů, které způsobují vaky pod očima a zkrácení nadbytečné kůže dolních víček. Kůži sešíváme velmi delikátním šicím materiálem, který po zhojení nezanechává téměř žádnou viditelnou jizvu. Výkon je velmi dobře snášen, hospitalizace není nutná.

Operace víček provádíme buď samostatně (horní nebo dolní víčka) tak i společně (horní a dolní víčka v jedné době).

Rekonvalescence

Po zákroku budete po krátké observaci a poučení propuštěni domů. V den operace a následující den doporučujeme víčka v intervalech dle poučení operatérem chladit chladivým obkladem. Lehký otok víček, zarudnutí a mírné "nedovření" víček je standardní. Velmi malé "steri stripy" vám odstraníme 4-7 den, 7. den od operace vám odstraníme stehy. Po odstranění stehů se můžete věnovat běžným aktivitám, sportovní a jiné aktivity doporučujeme provozovat s odstupen minimálně 3 týdnů.