Estetická dermatologie

Omlazení obličeje VITAL INJECTOR SYSTEM – Skinbooster

Nabízíme vám unikátní ošetření vaší pokožky SKINBOOSTREM aplikovaným přístrojem VITAL INJECTOR SYSTEM (VIS).

Nabízené ošetření je horkou novinkou na světovém trhu estetické medicíny.

Přístroj Vital Injector System je řízen integrovaným počítačem a primárně je určen k plošné unikátní aplikaci stabilizované, zesíťované a čisté kyseliny hyaluronové. V našem centru používáme kyselinu hyaluronovou Revitrane (Revitrane HA 20 Skin Booster) nebo Restylane Skinboosters™ (Restylane Vital / Restylane Vital Light).

Jako jediný systém na trhu využívá vakuum, kdy aplikační hlavice přístroje nasaje vybranou oblast pokožky, do které je následně prostřednictvím 5 mikrojehel aplikován materiál v přesně určeném množství, do přesně definované hloubky kůže. Pokožka je tak ošetřena několika sty mikrovpichy s naprosto rovnoměrným rozprostřením účinné látky. Jedinečnost přístroje spočívá také v tom, že vakuum oddálí vrchní část pokožky od cévního zásobení, čímž se omezuje na minimum možnost napíchnutí cévek, vznik modřinek a zvyšuje se tak bezpečnost ošetření. Použití vakua působí také částečně anesteticky.

Pro jakou oblast je ošetření vhodné a co od ošetření můžeme očekávat

Ošetření SKINBOOSTER VITAL INJECTOR SYSTEM je vhodné na oblast obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou, kde se úbytek kyseliny hyaluronové projevuje nejvíce. Její pokles je způsoben sluněním, stresem, kouřením a věkem. Pro zachování objemu a pružnosti pokožky musíme tedy kyselinu hyaluronovou v malých množstvích pravidelně doplňovat. Ošetření je vhodné pro věkové kategorie 25 - 50 let, u mladších klientů působí výrazně preventivně. Můžeme ošetřovat celý obličej nebo jen jeho části, např. čelo, oblast kolem očních koutků, horní ret atd.

Rovnoměrnou a přesně cílenou aplikací speciálně upravené (na rozdíl od klasické mezoterapie) kyseliny hyaluronové zevnitř do pokožky dosáhneme okamžité obnovení objemu, hydratace, napětí a pružnosti pleti. Dojde k výraznému omlazení a vyhlazení jemných vrásek.

Doba ošetření závisí od velikosti ošetřované plochy, od několika minut (ošetření očních koutků) po cca 20-30 minut (ošetření celého obličeje). Po aplikaci jsou vidět mikrovpichy, které třetí den zcela vymizí, od druhého dne po aplikaci je možné použít make-up. Bolestivost je minimální. Pro dosažení optimálního výsledku doporučujeme absolvovat 2 ošetření s půlročním časovým odstupem. Efekt ošetření je dlouhodobý. Velkou výhodou je možnost celoroční aplikace.

VIDEO odstranění vrásek horního rtu skinboosterem