Vážené klientky a klienti, upozorňujeme vás, že v období letních prázdnin (červenec, srpen) je provozní doba kliniky pondělí až čtvrtek, v pátky je klinika uzavřena. Tým RVmedCentra. 

Estetická dermatologie

Regenerace obličeje, krku, dekoltu exosomy - allstem.

Exosomy jsou nano částice obsahující významné lipidy, proteiny a nukleové kyseliny získané z tzv. kmenových buněk. Tyto součásti a vlastnosti (tedy "informace") se přenášejí do buněk ošetřované oblasti a tímto spouštějí její regeneraci. Tento nejnovější mechanismus omlazení je velkým příslibem budoucnosti regenerativní medicíny.

Efekt exosomů a dalších složek extraktu v pokožce.

Exosomy obsažené v extraktu regenerují tkáň na buněčné úrovni, kyselina hyaluronová kůži rehydratuje a dodává objem, peptidy navozují produkci kolagenu a sjednocují tón pleti, růstové faktory obnovují buňky a stimulují jejich dělení.

Co exosomy a další složky přípravku způsobují.

  • obnovují a regenerují buňky
  • vyhlazují menší vrásky
  • obnovují pružnost
  • hydratují pokožku
  • dodávají ztracený objem
  • redukují pigmentové skvrny

Oblasti aplikace exosomů.

  • obličej
  • krk
  • dekolt

Jak aplikace probíhá?

Vzhledem k nutnosti čerstvé aktivace lyofilizovaného prášku s fyziol. roztokem a množství takto získaného extraktu (5ml) ošetřujeme vždy dvě lokality. Tedy obličej + krk nebo obličej + dekolt. Zajistíme vám tak maximální profesionální kvalitu ošetření. Extrakt aplikujeme pomocí přístroje VIS, který zaručuje rovnoměrnou distribuci látky do určené vrstvy mezodermis.

Nejprve vám na pokožku naneseme znecitlivující krém, tento necháme působit cca 30 minut, následně přistoupíme k vlastní aplikaci extraktu do mezodermis, čeká vás větší množství mikrovpichů, kterými aplikujeme látku do mezodermis. Ošetření trvá cca 30 minut. Po něm vám ošetřenou oblast rozmasírujeme a naneseme zklidňující krém.

Důležité: pro udržení dlouhotrvajícího efektu je nutné počítat s domácí péčí, pro tuto "home care" máme pro vás pleťové sérum allstem. s biomimetickými peptidy, růstovými faktory a kys. hyaluronovou. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti, neobsahuje silikony, parabeny, barviva ani parfemaci.

Cena séra pro domácí následnou péči allstem. skin therapy 30ml je: 2 800,- Kč.

Rekonvalescence.

Po aplikaci jsou vidět mikrovpichy, které třetí den zcela vymizí, od druhého dne po aplikaci je možné použít make-up. Bolestivost je minimální. Pro dosažení optimálního výsledku doporučujeme absolvovat 2 ošetření za rok. Efekt ošetření je dlouhodobý. Velkou výhodou je možnost celoroční aplikace.