Vážení klienti, produkty nabízené na naší klinice a celý sortiment německé kosmetiky BABOR a dalších značek zakoupíte i s bonusy na našem e-shopu www.krasajsity.cz. Těšíme se na vás!

Estetická dermatologie

Léčba alopecie - vypadávání vlasů, plešatost

Alopecie - terapie kmenovými buňkami

Terapie kmenovými buňkami je nejnovějším trendem estetické medicíny. Využívá se k omlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také je velmi účinná v podpoře růstu vlasů a řešení alopecie (plešatosti). Na naší klinice aplikujeme kmenové buňky DERMAHEAL Stem Crum HL klasickou mezoterapií tenkou jehlou.

Dermaheal Stem Crum HL je produkt určený k podpoře růstu a obnově vlasů. Jeho účinek spočívá v unikátním složení, které obsahuje výtažky z kmenových buněk. Není určen pouze pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů, ale také pro podporu obnovy růstu vlasů.

Výtažky z kmenových buněk a obsažené růstové faktory dokážou revitalizovat vlasové váčky, podporují proliferaci a diferenciaci dospělých kmenových buněk na buňky vlasů. Dochází tak k zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnově růstu vlasů. Aktivní ingredience revitalizují vlasové váčky, stimulují cirkulaci krve (výživa vlasových váčků) a zlepšují celkový stav pokožky hlavy. Jedná se o nejúčinnější vlasovou mezoterapii.

Ošetření je vhodné pro pacienty nad 30 let věku, v celkovém počtu 5 aplikací, s odstupem 3-4 týdnů mezi aplikacemi.

Alopecie - terapie mezoterapeutickým koktejlem

Při mezoterapeutickém ošetření je aplikován přípravek s aktivními složkami přímo do pokožky hlavy. Terapie je určena pro pacienty s nadměrným vypadáváním vlasů a plešatostí (alopecií). Jedinečná receptura zvyšuje cirkulaci krve v pokožce hlavy, která podporuje výživu vlasových kořínků a revitalizuje vlasové váčky. Rovněž se zlepšuje celkový stav pokožky hlavy. Cílem léčby je zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnova růstu vlasů. Výsledky jsou dlouhotrvající a velmi uspokojující. Vypadávání vlasů přestane po pěti ošetřeních a po deseti ošetřeních začnou vlasy znovu růst.

Mezoterapeutický roztok se aplikuje přímo do pokožky hlavy tenkou jehlou nebo mezoterapeutickou pistolí.

Pro dosažení léčebného efektu doporučujeme absolvovat minimálně 5 aplikací, s odstupem 3-4 týdnů mezi jednotlivými aplikacemi.