Estetická dermatologie

Omlazení obličeje VITAL INJECTOR SYSTEM – hydrolifting

Nabízíme vám unikátní ošetření vaší pokožky přístrojem VITAL INJECTOR SYSTEM (VIS).

Nabízené ošetření je horkou novinkou na světovém trhu estetické medicíny.

Přístroj Vital Injector System je řízen integrovaným počítačem a primárně je určen k plošné unikátní aplikaci stabilizované a čisté kyseliny hyaluronové. V našem centru používáme švédskou kyselinu hyaluronovou Restylane Skinboosters™ (Restylane Vital / Restylane Vital Light), rakouskou Princess Rich a nově francouzskou Stylage Hydro.

Jako jediný systém na trhu využívá vakuum, kdy aplikační hlavice přístroje nasaje vybranou oblast pokožky, do které je následně prostřednictvím 5 mikrojehel aplikován materiál v přesně určeném množství, do přesně definované hloubky kůže. Pokožka je tak ošetřena několika sty mikrovpichy s naprosto rovnoměrným rozprostřením účinné látky. Jedinečnost přístroje spočívá také v tom, že vakuum oddálí vrchní část pokožky od cévního zásobení, čímž se omezuje na minimum možnost napíchnutí cévek, vznik modřinek a zvyšuje se tak bezpečnost ošetření. Použití vakua působí také částečně anesteticky.

Pro jakou oblast je ošetření vhodné a co od ošetření můžeme očekávat

Ošetření VITAL INJECTOR SYSTEM je vhodné na oblast obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou, kde se úbytek kyseliny hyaluronové projevuje nejvíce. Její pokles je způsoben sluněním, stresem, kouřením a věkem. Pro zachování objemu a pružnosti pokožky musíme tedy kyselinu hyaluronovou v malých množstvích pravidelně doplňovat. Ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie, u mladších klientů působí výrazně preventivně. Můžeme ošetřovat celý obličej nebo jen jeho části, např. čelo, oblast kolem očních koutků atd.

Rovnoměrnou a přesně cílenou aplikací speciálně upravené (na rozdíl od klasické mezoterapie) kyseliny hyaluronové zevnitř do pokožky dosáhneme okamžité obnovení objemu, hydratace, napětí a pružnosti pleti. Dojde k výraznému omlazení a vyhlazení jemných vrásek.

Doba ošetření závisí od velikosti ošetřované plochy, od několika minut (ošetření očních koutků) po cca 20-30 minut (ošetření celého obličeje). Po aplikaci jsou vidět mikrovpichy, které třetí den zcela vymizí, od druhého dne po aplikaci je možné použít make-up. Bolestivost je minimální. Pro dosažení optimálního výsledku doporučujeme absolvovat 2 ošetření s půlročním časovým odstupem. Efekt ošetření je dlouhodobý. Velkou výhodou je možnost celoroční aplikace.